Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Partneři

SLEVA NA NÁKUP HOKEJOVÉHO VYBAVENÍ

Hokej Floryk E-shop www.hokejfloryk.cz nabízí hokejovou výstroj na rekreační i profi hraní. Ať už požadujete výstroj pro žáky, dorost, juniory nebo hráče A týmu, vždy se můžete spolehnout na nabídku tohoto e-shopu. Prodej veškerého vybavení pro hráče i brankáře ledního hokeje, in-line, florbal, tréninkové pomůcky a v neposlední řadě sportovní funkční oděvy UNDER ARMOUR.

Pokud při objednání vložíte do poznámky text TALENT SCHOOL, bude Vám poskytnuta sleva 5%!

Veškeré informace o zboží na tel.č. 775 603 949 nebo na e-mailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

DDsport

DDsport DDsport se představuje. Jsme přední český výrobce dresů a sportovního oblečení, které pro Vás vyrábíme více než dvacet let. Naše výroba a zkušenosti jsou rozsáhlé a tak jsme schopni vyrobit dresy na zakázku pro jakýkoli sport.

Specializujeme se především na fotbalové dresy, hokejové dresy, hasičské a motokrosové dresy. Mimo dresy pro tyto sporty najdete v naší nabídce také žádané cyklistické dresy, basketbalové dresy, teplákové soupravy a mnoho dalších. Kromě výroby dresů se také zaměřujeme na vývoj střihů a materiálů, který konzultujeme a testujeme s předními sportovními kluby.

Oblíbenou službou je možnost přizpůsobení grafiky dresů na přání zákazníka. Umístíme na dresy loga klubů, sponzorů i jména hráčů. Upravíme design dresu podle klubových barev a to při zachování ceníkové ceny. Součástí našich služeb je také práce grafického studia, které kromě návrhu a přizpůsobení designu dresů a sportovního oblečení navrhne Vaše klubové logo. Zajistíme Vám takto na míru kompletní image Vašeho sportovního klubu. 

Naše dresy odpovídají profesionálním sportovním požadavkům. Dbáme na kvalitní výrobu dresů a pestrý sortiment vzorů a designů, které Vám zaručí maximální spokojenost. Těšíme se na spolupráci. Staňte se lepším týmem a oblékejte dresy od DDsport.  

Tomáš Dokoupil - grafika, design | Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript | +420 603 528 667 | www.ddsport.cz

Foto studio K

DDsportNáš rodinný foto atelier sídlí již od roku 1994 na adrese Tylova 6 (u Červeného kostela) v Olomouci.

Fotografujeme rodiny, děti, miminka, těhotné apod., jak v atelieru tak i v přírodě. Dále fotíme svatby, školní skupiny, reklamní foto.

Zhotovujeme fotky na všechny druhy průkazek, režijky, řidičské průkazy, občanky, víza, registrační karty, aj., vše na počkání do 3 min.

Zajišťujeme fotoreportáže z akcí všech druhů.

Zpracováváme digitální i klasickou ( z kinofilmů ) fotografii na digitální minilabu Fuji Frontier 350, který patří na špičku v kvalitě a rychlosti.Provozujeme on-line foto sběrnu www.vyvolatfotky.cz.

Provádíme přepisy z 8 mm pásků, videokazet a podobných nosičů na DVD.

 

 

Greli

Grapo_logo

 

logo_CP_p_black

 

logo_bauer

 

RTNext - webdesign, web hosting, vizualizace