Warrior Hockey

Náš hokejový program Hockey Talent School navázal spolupráci firmou která zastupuje v ČR světovou značkou Warrior, výrobce kvalitní hokejové výstroje, hokejek, a textilu pro vrcholový, amatérsky a rekreační hokej.Produkty

V originálních barvách Hockey Talent School jsme připravili několik kvalitních produktů. První je kšiltovka.


Rozhovor s Janem Hladonikem

Tak jako každý rok pro vás chystáme týdenní kemp v Třinci. Tento kemp s dvacetiletou tradicí kdysi navštěvoval i frýdeckomístecký útočník Jan Hladonik, který nastupuje také v nejvyšší české hokejové lize za Oceláře z Třince. Co všechno nám Honza o sobě prozradil? Jak hodnotí své loňské působení za mořem? Tohle všechno se dozvíte v našem krátkém rozhovoru.


Květnové a červnové kempy v Třinci 2019

Květen a červen už tradičně patří jednodenním hokejovým kempům HOCKEY TALENT SCHOOL a nově i HOCKEY GOALIE CLINIC, které se každoročně konají v Třinci. Jinak to nebude ani v roce 2019.

Na základě našich poznatků, zkušeností a vašich požadavků, jsme připravili několik změn, které nás, a především děti, posunou ještě více kupředu.


Hra na malém prostoru

Hra na malém prostoru a její modifikace, značně ovlivňuje rozvoj celého spektra hokejových dovedností. Mezi herní dovednosti jednotlivce patří: bruslařské dovednosti, hra holí, kličkování, střelba atd. Stálá transmise hry nutí hráče pohotově reagovat na rychlé změny směru ve hře (vpřed, vzad, obraty, půlobraty, překládání, bogny, laterální - boční - pohyby, zastavení, starty, přechody atd). Stálé změny v bruslení pochopitelně ovlivňují rychlost reakce hráče, klamání tělem, klamání pohybem, zpomalení – zrychlení, timing, naznačení atd. Hra na malém prostoru má spontánní vliv na rozvoj a zdokonalení acyklické rychlosti provedení kličky, střelby, zakončení pod tlakem, dorážení.


Powerskating

Slovo powerskating u nás je už zdomácnělo, je zažité. Je tomu zhruba 10 let, co se tento termín začal významně používat i u nás.

Powerskating se neprovádí nutně v tempu, naopak, při powerskatingu je důležitý důraz na techniku provedení. Je nutné hráče pořád kontrolovat, opravovat a dbát na skutečně co nejpřesnější provedení jednotlivých cviků.


Trénink na ledě

Koncepce HOCKEY TALENT SCHOOL tréninku vznikala na základě víceleté praxe s hráči všech výkonnostních úrovní. Základem tréninku HOCKEY TALENT SCHOOL je trénink individuálních dovedností propojený s herním myšlením. Při tréninku herních dovedností (umíme je výrazně zlepšit) je cílem podporovat herní intelekt, tj. tvořivost a myšlení hráčů. Pravě čtení hry a reakce na hru je to, co odlišuje jednotlivé hráče. Je však nutné, aby dovednosti nabyté v tréninku hráči aplikovali i ve hře. Identitou každého hráče je jeho myšlení, tvořivost a to je pro nás klíčový element pro úspěšný a efektivní trénink.