Skupinová výuka

Trénink formou hokejového kempu - soustředění. Hráči jsou rozděleni do skupinek podle výkonnosti, každé skupině o čtyř až šesti hráčích se věnuje jeden nebo více trenérů. Ledová plocha je efektivně využita při zachování nejvyšší možné kvality tréninku.

Individuální trénink

Trénink vedený 1/1, příp. trenér a malá skupinka dvou až tří hráčů ve vyhrazeném čase dle dohody a možnosti pronájmu ledové plochy. Trenér se hráči věnuje celou tréninkovou jednotku, což umožňuje její maximální individuální zaměření na potřeby daného hráče.

Viderozbor

Pořízené materiály na nahrávací zařízení přímo na ledě nebo v prostoru tréninkové zóny jsme schopni na vyžádání na místě rozebrat, poradit, eliminovat časté chyby a pracovat na jejich odstranění.

Motivace a motivační konverzace

Motivaci chápeme jako vnitřní a vnější faktor nebo soubor faktorů, který má za úkol usměrnění chování a jednání jednotlivce nebo skupiny lidí pro dosažení určitého cíle. Motivace vyjadřuje souhrn všech skutečností - radost, zvídavost, pozitivní pocity a radostné očekávaní, které v konečném důsledku podporují jedince aby něco konal ve vlastní prospěch.

My v Hockey Talent School motivujeme svěřence na základě jejich věku a vyspělosti, na tomto základě volíme i motivační rétoriku ve víře, že povzbudíme u hráčů touhu po smyslu hrát hokej.

V průběhů jednotlivých tréninků pořizujeme videozáznam našich svěřenců (hráčů a brankářů) a posléze u video rozborů poukazujeme na snahu, pokroky a na zasloužené zlepšení, které v dovednostech děti udělaly.

Turnaje

Hockey Talent School organizuje v tuzemsku řadu mezinárodních turnajů pro všechny mládežnické kategorie pro chlapce a holky. Také organizujeme turnaje pro hobby hráče různých hokejových úrovní.

Hobby hokej

Hockey Talent School nabízí pro hobby hráče jednotlivé lekce, které jsou určeny pro hráče všech výkonnostních kategorií, tedy od úplných začátečníků po pokročilé. Zaměřujeme se na konkrétní potřeby hráče s důrazem na jeho individualitu a osobní rozvoj. Hráči jsou rozděleni do skupin dle svých herních dovedností. Vyzkoušejte i jednodenní a vícedenní kempy, které organizujeme pro skupiny amatérských hráčů se zaměřením hlavně na individuální nedostatky a zdokonalování herních dovedností jednotlivce – bruslení, kontrola kotouče, zpracování kotouče a přihrávání, obsazování a uvolňování hráče s kotoučem a bez kotouče; rovnovážná a nerovnovážná cvičení. Tréninkové jednotky jsou zaměřeny především na rozvoj koordinačních schopností s důrazem na lední hokej. Mnozí z vás ocení také pořádání letní hokejové školy, modelová utkání, přátelské turnaje, důležitý individuální kondiční trénink mimo led, nácvik střelby mimo led i odborné konzultace. Opravdu každý z Vás si na tréninku přijde na své, úplný začátečník, jehož cílem je naučit se především základním bruslařským dovednostem, tak i zkušenější hráč, který už se umí zapojit do týmové spolupráce.

Těšíme se na vaši návštěvu a také na spolupráci s týmem vyškolených trenérů.