HOCKEY TALENT SCHOOL
letní program 2021

Vítejte v HTS


Na rok 2023 jsou připravené akce: jednodenní, vícedenní kempy a další turnaje jak tuzemsku také i v zahraničí. Už k těm tradičním kempům: jaro v Třinci, letní hokejový tábor v Třinci, připravili jsme herní kempy ve Vyškově, více (popis a rozbor akcí dle názvu) najdete na: blog-vicedenni-akce-2023


Více o 20 letech aktivit

Z pohledu vrozených vlastností, získání a rozvoje náročných hokejových dovedností je lední hokej jeden z nejkomplexnějších kolektivních sportů vůbec. Vývoj mladého hokejisty je dlouhodobý výchovný a tréninkový proces. Zapotřebí je nespočetný počet tréninků a stovky odehraných utkání k dosažní automatizace přesnosti naučeného pohybu, střelby a různých zákroků. Proto by v žákovských kategoriích měla být věnována pozornost výuce, korekci a následnému zvyšování úrovně herních činností jednotlivce už od prvních krůčků. Ve zdokonalování těchto dovedností neexistuji limity a jejich dosažená úroveň tvoří největší rozdíl mezi špičkovými a ostatními hráči. Není žádnou novinkou, že psychická stránka sportovce hraje značnou roli v dosažení excelentních výkonů a ve vývoji v rozdílového hráče. V tréninku napomáháme rozvoji této důležité složky.

Doba, která rozhoduje o hokejové budoucnosti hráče, přichází až v dorosteneckém věku a později. Svojí prací chceme přispět k maximálnímu využití potenciálu každého mladého hokejisty.

Náš tým


Jsme vysoce motivovaný a perspektivní tým složený z bývalých hráčů, trenérů a stále aktivních hráčů v rolích asistentů, který se zaměřuje na rozvoj individuálních hokejových dovedností dětí a mládeže. Tréninky jsou určeny pro malé skupiny od 5 do 6 hráčů, čímž se věnujeme zdokonalování hokejových dovedností a zvládnutí technik (protože každá hokejová technika je jedinečná a autentická), zatímco výcvikový proces obsahuje vysoce kvalitní předvedení cvičení a jeho korekce. Náš standard je založen na individuálním přístupu k jednotlivým hráčům. Vychováváme naše hráče k disciplíně a k respektu ke spoluhráčům, soupeřům a trenérům.

Za jednu z nejdůležitějších věcí považujeme rozvíjení bojovného ducha a fair play.

Slobodan Rusko Trenér

Lubomír Konečný Hlavní trenér

Kamil Valentík Trenér

Lukáš Duba Trenér

zobrazit celý tým