Group Instruction

Trénink formou hokejového kempu - soustředění. Hráči jsou rozděleni do skupinek podle výkonnosti, každé skupině o čtyř až šesti hráčích se věnuje jeden nebo více trenérů. Ledová plocha je efektivně využita při zachování nejvyšší možné kvality tréninku.

Individual Practice

Trénink vedený 1/1, příp. trenér a malá skupinka dvou až tří hráčů ve vyhrazeném čase dle dohody a možnosti pronájmu ledové plochy. Trenér se hráči věnuje celou tréninkovou jednotku, což umožňuje její maximální individuální zaměření na potřeby daného hráče.

Videoanalysis

Pořízené materiály na nahrávací zařízení přímo na ledě nebo v prostoru tréninkové zóny jsme schopni na vyžádání na místě rozebrat, poradit, eliminovat časté chyby a pracovat na jejich odstranění.

Motivation and Motivational Conversation

Motivation is actually an internal or external factor or a set of factors that have the task of directing the action and the player's commitment towards achieving a particular goal set. Motivation expresses a collection of all psychological elements - joy, curiosity, positive feeling, joyful anticipation, which stimulate individuals to work even better and even more for their own benefit.

Based on the age of our trainees, we select the appropriate motivation language, as well as a careful selection rhetoric in the belief that we encourage players to have the sense of playing hockey.

Positive emotions and joy are the basic motivational elements and the main base for further upgrading, development of efficiency both in training and in the game.

During campsite training, we are recording video material of our trainees (players and goalkeepers) in order to show them differences and progress made in the individual skills that are the result of their own work and effort.

Tournaments

Hockey Talent School organizuje v tuzemsku řadu mezinárodních turnajů pro všechny mládežnické kategorie pro chlapce a holky. Také organizujeme tournaments pro hobby hráče různých hokejových úrovní.

Hobby Hockey

Hockey Talent School nabízí pro hobby hráče jednotlivé lekce, které jsou určeny pro hráče všech výkonnostních kategorií, tedy od úplných začátečníků po pokročilé. Zaměřujeme se na konkrétní potřeby hráče s důrazem na jeho individualitu a osobní rozvoj. Hráči jsou rozděleni do skupin dle svých herních dovedností. Vyzkoušejte i jednodenní a vícedenní kempy, které organizujeme pro skupiny amatérských hráčů se zaměřením hlavně na individuální nedostatky a zdokonalování herních dovedností jednotlivce – bruslení, kontrola kotouče, zpracování kotouče a přihrávání, obsazování a uvolňování hráče s kotoučem a bez kotouče; rovnovážná a nerovnovážná cvičení. Tréninkové jednotky jsou zaměřeny především na rozvoj koordinačních schopností s důrazem na lední hokej. Mnozí z vás ocení také pořádání letní hokejové školy, modelová utkání, přátelské tournaments, důležitý individuální kondiční trénink mimo led, nácvik střelby mimo led i odborné konzultace. Opravdu každý z Vás si na tréninku přijde na své, úplný začátečník, jehož cílem je naučit se především základním bruslařským dovednostem, tak i zkušenější hráč, který už se umí zapojit do týmové spolupráce.

Těšíme se na vaši návštěvu a také na spolupráci s týmem vyškolených trenérů.